Today, PM GMT+0300: Kauno tinklinio mėgėjų „Dailioji“ lyga: Kauno technlogijos universitetas vs Lietuvos sporto universitetas
Today, PM GMT+0300: Kauno tinklinio mėgėjų „Dailioji“ lyga: TK „Indigo“ vs Bellona
18 May 2024, 05:00 PM GMT+0300: Moksleivių krepšinio lyga: Panevėžio SC I vs Nacionalinė KA I
18 May 2024, 02:45 PM GMT+0300: Moksleivių krepšinio lyga: Sostinės KM I-„Aibė“ vs Šiaulių KA „Saulė“ I
18 May 2024, 12:00 PM GMT+0300: Moksleivių krepšinio lyga: V. Knašiaus KM vs Vilniaus KM I
18 May 2024, 11:45 AM GMT+0300: Moksleivių krepšinio lyga: Panevėžio SC vs Šiaulių KA „Saulė“-„Domo baldai“
18 May 2024, 09:45 AM GMT+0300: Moksleivių krepšinio lyga: Kauno KM „Žalgiris“ vs Panevėžio SC/RSSG
18 May 2024, 09:30 AM GMT+0300: Moksleivių krepšinio lyga: V. Knašiaus KM I vs Kauno KM „Žalgiris“ I
17 May 2024, 07:15 PM GMT+0300: Moksleivių krepšinio lyga: Tornado KM I-„Metga“ vs Vilniaus KM I
17 May 2024, 06:45 PM GMT+0300: Moksleivių krepšinio lyga: Šiaulių KA „Saulė“ I vs Nacionalinė KA I
17 May 2024, 06:15 PM GMT+0300: Moksleivių krepšinio lyga: Panevėžio SC/RSSG vs Vilniaus KM I
17 May 2024, 05:00 PM GMT+0300: Moksleivių krepšinio lyga: V.Knašiaus KM I-„Saulės kaina“ vs Kauno KM „Žalgiris“ I
17 May 2024, 04:30 PM GMT+0300: Moksleivių krepšinio lyga: Panevėžio SC I vs Sostinės KM I-„Aibė“
17 May 2024, 04:00 PM GMT+0300: Moksleivių krepšinio lyga: V. Knašiaus KM vs Kauno KM „Žalgiris“
17 May 2024, 02:15 PM GMT+0300: Moksleivių krepšinio lyga: Panevėžio SC vs V.Knašiaus KM I
17 May 2024, 12:00 PM GMT+0300: Moksleivių krepšinio lyga: Šiaulių KA „Saulė“-„Domo baldai“ vs Kauno KM „Žalgiris“ I
16 May 2024, 08:15 PM GMT+0300: Kauno krepšinio įmonių lyga: Festo vs Donelaičio
15 May 2024, 08:45 PM GMT+0300: Kauno krepšinio įmonių lyga: Kauno energija vs Scandagra
12 May 2024, 01:15 PM GMT+0300: Moksleivių krepšinio lyga: V. Knašiaus KM I vs Kauno KM „Žalgiris“ I
12 May 2024, 11:00 AM GMT+0300: Moksleivių krepšinio lyga: Sostinės KM II vs Klaipėdos KM
11 May 2024, 03:15 PM GMT+0300: Moksleivių krepšinio lyga: Klaipėdos KM vs Kauno KM „Žalgiris“ I
11 May 2024, 02:15 PM GMT+0300: Moksleivių krepšinio lyga: NKA-„Perlas“-„Coffee loft“ vs Kauno KM „Perkūnas“
11 May 2024, 01:00 PM GMT+0300: Moksleivių krepšinio lyga: V. Knašiaus KM I vs Sostinės KM II
11 May 2024, 12:00 PM GMT+0300: Moksleivių krepšinio lyga: Sostinės KM II vs Ukmergės SC
11 May 2024, 11:00 AM GMT+0300: Lietuvos jaunučių bokso čempionatas: Finalai
10 May 2024, 08:30 PM GMT+0300: Kauno krepšinio I lyga: Kauno švara vs GZP
10 May 2024, 06:45 PM GMT+0300: Kauno krepšinio I lyga: Reunion vs Kautech
9 May 2024, 08:30 PM GMT+0300: Kauno krepšinio įmonių lyga: Lemora & Minaltra vs Remza @ Irmco
9 May 2024, 07:30 PM GMT+0300: Moksleivių krepšinio lyga: NKA-„Perlas“-„Coffee loft“ vs Sostinės KM II
9 May 2024, 07:00 PM GMT+0300: Kauno krepšinio įmonių lyga: Hidraulinės sistemos vs Plastena
9 May 2024, 05:15 PM GMT+0300: Moksleivių krepšinio lyga: Kauno KM „Perkūnas“ vs Ukmergės SC
7 May 2024, 08:00 PM GMT+0300: Kauno tinklinio mėgėjų vyrų lyga: KSM „Startas“-1 vs VivusSport